Kohtla-Järve linna ametlik veebileht
Eesti keeles По-русски
Состав городского собрания

Riina Ivanova
volikogu esimees
04.09.1960
Komisjonid
: eelarvekomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus, MA
Eriala: õigus
E-post: riina.ivanova@kjlv.ee
Vastuvõtuaeg: kokkuleppel
Aadress: Keskallee 19, kab. 215
Tel: 33 78 531
Arne Berendsen
volikogu aseesimees
09.07.1950
Komisjonid
: sotsiaalkomisjoni esimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: õigus
Töökoht: Kohtla-Jarve Sotsiaalhoolekandekeskus
Amet: direktor
E-post: arne.berendsen@kjlv.ee
Tel: 33 78 512
Vladimir Evve
volikogu aseesimees
06.04.1960

Komisjonid: majanduskomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: politoloog
Töökoht: Kohtla-Järve Sotsiaalhoolekandekeskus
Amet: peaspetsialist
E-post: vladimir.evve@mail.ru
Tel: 517 6323
Zaur Abbassov
21.01.1986
Komisjonid
: noorsoo- ja spordikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: majandusteadus
E-post: zaur.abbassov@gmail.com
Tel: 566 354 59
Raissa Baženova
17.05.1959
Komisjonid
: hariduse- ja kultuurikomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus, PhD
Eriala: insener, pedagoog-psühholoog
Töökoht: Õppekeskus “Intellekt”
Amet: direktor
E-post: r-bazhenova@mail.ru
Tel: 33 75 230
Anton Dijev
30.10.1988
Komisjonid
: noorsoo- ja spordikomisjoni esimees
Haridus: kõrgharidus, MA
Eriala: rahvusvahelised suhted, personalitöö ja arendus
Töökoht: Sillamäe Linnavalitsus
Amet: kultuuri ja spordi peaspetsialist
E-post: anton.dijev@gmail.com
Tel: 556 604 20
Mark Fjodorov
24.09.1991
Komisjonid:
majanduskomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: masinaehitustehnoloogia
Töökoht: Osaühing OSK GRUPP
Amet: projektijuht
E-post: mark.fjodorov@gmail.com
Tel: 528 0021
Boriss Klubov
07.01.1941
Haridus: kõrgharidus
Eriala:
pedagoog, treener
Töökoht:
pensionär
Tel:
527 2415
Valeri Korb
03.07.1954
Komisjonid:
majanduskomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: majandus
Töökoht: Riigikogu
Amet: Riigikogu liige
E-post: valeri.korb@gmail.com
Tel: 506 7110
Svetlana Korotkova
07.09.1958
Komisjonid:
hariduse- ja kultuurikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Töökoht: Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Amet: direktor
E-post: svetlana.korotkova@kjlv.ee
Tel: 526 3924
Ene Kruzman
28.12.1969
Komisjonid:
revisjonikomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus, MA
Eriala: koolieelse lasteasutuste juhtimine
Töökoht: Kohtla-Järve Lasteaed Tareke
Amet: direktor
E-post: ene.sal@mail.ee
Tel: 517 2193
Nikolai Kutašov
19.12.1950
Komisjonid
: eelarvekomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: ökonomist
Töökoht: pensionär
E-post: kutashovn@gmail.com
Tel: 534 093 63
Valentina Kutuzova
14.01.1951
Komisjonid
: eelarvekomisjoni esimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Töökoht: Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
Amet: direktor
E-post: valentina.kutuzova@gmail.com
Tel: 555 999 96
Julia Leontjeva
27.05.1967
Komisjonid
: majanduskomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: insener-tehnoloog
Töökoht: Keemikute Ametiühing
Amet: juhatuse liige
E-post: keemiaa@keemiaa.eu
Tel: 529 7690
Sergei Lopin
08.08.1987
Komisjonid
: noorsoo- ja spordikomisjoni aseesimees
Haridus: keskharidus (sh keskeriharidus)
Eriala: üldehitus
Töökoht: USS Security Eesti AS
Amet: turvajuht
E-post: sergeilopin@hot.ee
Tel: 591 197 91
Jelena Mutonen
Komisjonid
: sotsiaalkomisjoni liige
E-post: mutonen@mail.ru
Tel: 565 049 35
Jelena Netšajeva
20.06.1964
Komisjonid
: majanduskomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: insener
Töökoht: OÜ Ne-va Trans
Amet: direktor
E-post: jelena@neva.ee
Tel: 534 701 30
Eduard Odinets
27.05.1976
Komisjonid
: hariduse- ja kultuurikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus, MA
Eriala: kohaliku omavalitsuse korraldus ja eesti keele kui võõrkeele õpetaja
Töökoht: Kultuuriministeerium
Amet: välisvahendite juht
E-post: eduard.odinets@eesti.ee
Tel: 501 8934
Merike Peri
16.12.1951
Komisjonid
: sotsiaalkomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö
Töökoht: pensionär
E-post: merike.peri@gmail.com
Tel: 506 3473
Anna Rentik
05.10.1945
Komisjonid
: hariduse- ja kultuurikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: ökonomist
Töökoht: Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja
Amet: direktor
E-post: knloomemaja@hot.ee
Tel: 516 2424
Jevgeni Saltõkov
26.12.1980

Komisjonid:noorsoo- ja spordikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: äriõigus, noorsootöö ja KOV töökorraldus
Töökoht: Kohtla-Järve Noortekeskus
Amet: projektijuht
E-post: info@arslonga.ee
Tel: 534 705 45
Svetlana Skorobogatova
13.07.1949
Komisjonid
: hariduse- ja kultuurikomisjoni esimees
Haridus: kõrgharidus, PhD
Eriala: matemaatika õpetaja
Töökoht: Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
Amet: direktor
E-post: direktor@kjag.ee
Tel: 505 9549
Vjatšeslav Stankevitš
02.01.1955
Komisjonid
: majanduskomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: mäe-ehitusinsener
Töökoht: Osaühing N&V
Amet: tegevdirektor
E-post: infoasnv2@gmail.com
Tel: 530 348 17
Viktoria Tsventarnaja
22.03.1969

Komisjonid:majanduskomisjoni esimees, sotsiaalkomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: pedagoog
Töökoht: Ekovir OÜ
Amet: juhatuse liige
E-post: viktoria@ekovir.ee
Tel: 33 66 726
Svetlana Vladimirova
30.01.1978
Komisjonid
: revisjonikomisjoni esimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: humanitaarteadus
Töökoht: Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
Amet: direktor
E-post: vlaass@gmail.com
Tel: 552 5244